O Vespě

Vespa byla vždy synonymem pro dokonalý styl, sportovní duch a eleganci. Posedlost detaily, chromové doplňky karoserie a sedadel, řada technologicky vyspělých a ekologicky šetrných motorů a snadno rozpoznatelný a nenapodobitelný design, to vše dělá Vespu jedinečným vozidlem mezi moderními skútry.

FASCINUJÍCÍ, SPORTOVNÍ

Exkluzivní, nezaměnitelný a sportovní styl Vespy se znovu projevuje v nové kolekci "Special Edition" 2011. Ta zahrnuje jednak sportovně laděné modely GTS 300 SuperSport s kombinací sportovního charakteru a elegance a také atraktivní S 50 Sport, a současně také cestovně orientované modely LX Touring, ideální pro stylové cestování a také velké Grand Turismo GTS 300 Touring. K velmi exkluzivní GTV "Via Montenapoleone" se připojily dva nové šperky z kolekce "Vie della Moda": modely LXV a GTV vyjadřující vrcholnou eleganci v každém detailu.

Special Edition "TOURING"

Vespa nabízí pro cestování a s ním spojené zážitky řadu exkluzivních modelů. Po velkém úspěchu LX Touring uvedeném v rafinované hnědé barvě "Marrone terra di Toscana" jsou tu dva nové modely: GTS 300 Touring jako dokonalý prostředek pro střední a delší vzdálenosti s výkonným motorem 300 ccm a nový LX Touring s motory 50 nebo 125 v elegantním barevném provedení "Bronzo Perseo".

Special Edition "SPORT"

Sportovní charakter Vespy je podtržen sérií modelů se sportovně orientovaným designem. Elegantní a temperamentní GTS 300 SuperSport přichází vedle exkluzivní matně stříbrné barvy "Grigio Titanio" letos také v nové černé barvě "Nero Abisso". Obě verze GTS 300 SuperSport doplňuje malá ale neméně sportovní Vespa S 50 Sport, zaměřená na styl a odhodlání.

Special Edition "Vie della Moda"

Vespa jakožto symbol stylu, módy a ušlechtilosti představuje světu exkluzivní a okouzlující kolekci "Vie della Moda". Módní kolekce zahájená předchůdcem GTV Via Montenapoleone, všeobecně uznávaný jako módní synonymum, je tak nyní doplněna o další dva modely, GTV 300 a LXV 125, představené v nových exkluzivních barvách.

Vespa PX

Mýtus, který se vrací se svými klasickými liniemi, minimalistickou elegancí a důrazem na své tradiční úspěchy: nezaměnitelnou estetiku, funkčnost a jednoduché ovládání, zcela unikátní manuální 4-stupňovou převodovku s řazením na řidítkách, legendární ocelovou karoserii zajišťující robustnost, spolehlivé nezničitelné a nyní ještě více ekologické motory, možnost použití rezervního kola, stejně jako nové pohodlnější sedlo s novým potahem a retro logem Vespa na boku.